Awaryjny zasilacz UPS 2500W ( 3750W 10sek. ) - PEŁNY SINUS - KONIECZNE DWA AKUMULATORY 12V - ( automatyczne załączanie oraz ładowanie aku. ) - ładowanie regulowane od 1 do 50A

Dostępność: chwilowy brak towaru
Cena: 1 894,00 zł 1894.00
ilość szt.

Opis

Uniwersalny zasilacz awaryjny szerokiego zastosowania. Doskonale nadaje się do bardzo wymagających urządzeń typu:

Lodówki przemysłowe, klimatyzacje, pompy głębinowe, komory hiperbaryczne, sprężarki powietrza 

  • Wyświetlacz parametrów pracy. 
  • WERSJA ON-LINE-INTERACTIVE - zabezpiecza przed przepięciami w sieci energetycznej oraz bezprzerwowo zasila podłączone urządzenia .
  • Automatyczna regulacja napięcia wyjściowego / korekta napięcia sieciowego do właściwego 230V. 
  • Sterowanie mikroprocesorowe.

 

SZCZEGÓŁY W INSTRUKCJI OBSŁUGI DO POBRANIA PONIŻEJ ( PATRZ WERSJA 2500W ):

 

  • Do stosowania z DWOMA akumulatorami 12V o pojemności od 20Ah do 300Ah każdy - ze względu na wydajność najlepiej typu AGM dostępne u nas, dla takich akumulatorów ustawiamy napięcie konserwacji akumulatora (13,6V dla 20st. C ), ale można również użyć akumulatora samochodowego - pamiętając, że dzisiejsze akumulatory samochodowe są wykonane w technologi Ca-Ca i powinny być konserwowane napięciem 13,2V - takie można ustawić w tym zasilaczu, dzięki czemu ich starzenie nie powinno przebiegać szybciej niż w samochodzie, o ile akumulator jest dobrej jakości i nie jest rozładowywany głęboko częściej niż 2-3 razy w roku. Akumulator samochodowy Ca-Ca źle znosi głębokie rozładowania i kilkakrotnie szybciej się zasiarcza w porównaniu do akumulatora typu AGM. Dodatkowo w tym zasilaczu można stosować akumulatory typu GEL ( typowo żelowe ), dla których należy ograniczyć napięcie ładowania 14,1V a konserwacji 13,2V.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl